1. Úvod
  2. Absolventi
  3. Mgr. Nela Drunecká

Mgr. Nela Drunecká

nela drunecka
calendar

Rok ukončení

2016

success

Pracovní pozice

Projektová manažerka v PROSEO Media v Plzni

diploma

Závěrečná/é práce

Když roboti mluví: Analýza komunikačních modelů UI ve sci-fi podle Griceovy koncepce jazyka

Absolventka bakalářského oboru Humanistika a magisterského oboru Teorie a filozofie komunikace, studium zakončila diplomovou prací na téma „Když roboti mluví: Analýza komunikačních modelů UI ve sci-fi podle Griceovy koncepce jazyka“ v roce 2016.

Jaké je Vaše zaměstnání a pracovní pozice?
V současné době pracuji jako projektová manažerka v digitální komunikační agentuře PROSEO Media v Plzni. Soustředíme se na tvorbu webů a marketingových strategií v onlinu.

Popište Vaši běžnou pracovní náplň.

Mám na starosti interní i klientské projekty. Dohlížím na plnění stanovených cílů a čerpání rozpočtu. Když je potřeba, vypomáhám při textování reklam, psaní článků a správě sociálních sítí. Na svoje největší pracovní úspěchy zatím stále čekám, ale mezi ty „menší“ patří stáž v Nestlé na pozici Marketing Trainee pro MAGGI ale i rychlý pracovní růst v současné práci.

Co považujete za své pracovní úspěchy?

K dosažení práce mi škola tolik nepomohla, k jejímu výkonu ano. Humanistika mě naučila kritickému nadhledu, strategickému myšlení a jak uvažovat nad problémy; TFK umění argumentace, významu slov, metafor a jak předejít nedorozuměním. Možná to zní banálně, ale jako člověk, který řídí komunikaci mezi klientem a týmem jsou to velmi cenné vlastnosti, které se specialisté učí i několik let. Pracovních úspěchů se dosahuje o dost rychleji. TFK má navíc jako obor přesah i do nových technologií, a že virtuální realita, průmysl 4.0 a výš, matematické modely a automatizace jsou v marketingu velmi oblíbená témata.

Co ze svého studia jste dokázala zúročit ve Vašem zaměstnání? Řekla byste, že Vám Vaše studium (konkrétně na Katedře filozofie) pomohlo k dosažení této práce?

Ano (a nepíšu to jenom proto, že by si to náhodou mohl přečíst můj šéf, přísahám). 

Jste ve své práci spokojená?

Ano.

Skip to content